+380672706556+380634595257

БФ "Карітас Бердичів УГКЦ"

liamg%40vihcydrebsatirac.com


+380672706556+380634595257

БФ "Карітас Бердичів УГКЦ"

liamg%40vihcydrebsatirac.com


Illustration

Ініціатива Новий Подих

“Сильнішими в майбутнє!”

Ініціатива Новий Подих, це – програма соціального супроводу та психологічної підтримки для українських сімей які постраждали від війни. Учасниками ініціатива є найбільш вразливі сім’ї, зокрема ті, які:- пережили обстріли, окупацію чи були змушені покинути свої домівки внаслідок війни,- втратили рідних внаслідок війни,- є рідними військовослужбовців чи полонених, або- тим чи іншим способом постраждали від війни. Головною метою ініціативи є зменшення негативних наслідків війни на Українські сім’ї, зокрема на їх найбільш вразливих членів, шляхом надання соціального супроводу а також психологічної підтримки щоб допомогти їм протистояти стресу та труднощам. Щиро запрошуємо меценатів, жертводавців підтримати наш проєкт фінансово. 
В разі нереалізації проєкту або при наявності залишків коштів, сума буде перенаправлена на інші благодійні проєкти.Проводячи платіж платник погоджується на те, що сума пожертвування не підлягає поверненню. Фінальної суми збору немає, всі кошти йдуть на програму соціального супроводу та психологічної підтримки для українських сімей які постраждали від війни. Фінансові звіти системно публікуються в наших соціальних мережах.
Найменування банку: АБ «УКРГАЗБАНК»
(ГРН) IBAN: UA753204780000026005000216426
(ЄВРО) IBAN: UA573204780000026004924926514
SWIFT BIC: UGASUAUKXXX
Отримувач: БО "БФ "Карітас Бердичів УГКЦ"
Код ЄДРПОУ / ІПН: 44814719
Призначення платежу: Благодійна допомога на статутну діяльність. Ініціатива новий подих.

Найменування отримувача: БО БФ КАРІТАС БЕРДИЧІВ УГКЦКод отримувача: 44814719Рахунок отримувача: UA463052990000026001026407010Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"Призначення платежу: Благодійна допомога на статутну діяльність. Ініціатива новий подих.Договір оферти

Напрямки діяльності ініціативи:Служба інформаційного супроводуСлужба психологічної підтримкиМережа соціальних осередківРекреаційний центр «Емаус»


Опис етапів реалізації проекту


Навчання аніматорів-педагогів центру «Емаус» програмі «Емоційна Аптечка»Навчання проводитиметься фахівцями ГО «Крила для Родини» та провідними психологами проекту Ініціатива Новий Подих. По завершенню навчання, аніматор-педагог зможе працювати з групами дітей по програмі «Емоційна Аптечка». Тривалість курсу становить 5 днів, 18 навчальних год в очному форматі та 10 навчальних год онлайн. Максимальна кількість слухачів в одній групі– до 20.
Навчання консультантів служби інформаційного супроводуНавчання проводитиметься провідними психологами та координаторами ініціативи Новий Подих. По завершенню навчання, консультант зможе налагодити довірчий простір для спілкування з учасникам ініціативи, проводити анкетування, надавати інформаційний та координаційний супровід.
Навчання психологів програмі «Додати сил» та практикаНавчання проводитиметься фахівцями ГО «Крила для Родини» та провідними психологами ініціативи Новий Подих. По завершенню навчання, психолог учасник зможе проводити групові зайняття по програмі «Додати сил». Тривалість курсу становить 6 днів, 30 навчальних год очному форматі та 10 навчальних годин онлайн. Максимальна кількість слухачів в одній групі– до 20. Після успішного проходження теоретичної частини курсу, з метою проходження практики, психолог учасник матиме змогу провести один цикл групових зайнять з батьками сімей, які постраждали від війни.
Відкриття служба психологічної підтримкиПісля звернення до консультанта лінії довіри, заповнення анкети та визначення потреби в психологічній допомозі, консультант може направити учасників на проходження безкоштовної консультації в одного з психологів служби психологічної підтримки. У випадку якщо психологом буде визначена потреба в додаткових консультаціях чи психотерапії, за рахунок проекту може бути надано до 5 безкоштовних консультацій психолога на одну людину. Також за рахунок проекту, учасник зможе безкоштовно доєднатися до групових занять які проводять психологами служби психологічної підтримки.Долучитися до мережі зможуть психологи які співпрацюють з хоча б одним осередком Карітас і успішно пройшли теоретичну частину навчання по програмі «Додати сил».
Відкриття рекреаційного центру «Емаус» та проведення таборівТабір триватиме 10 днів. Діти від 7 до 15 років проходитимуть сім днів групових зайнять по програмі «Аптечка емоцій» а батьки матимуть час відпочити і набратися сил. Спільно, сім’ї зможуть долучитися до різноманітних культурних та відпочинкових програмах організованих центром.Максимальна кількість людей в одному таборі не перевищуватиме 30 людей. Всього проводитиметься 2 табори в місяць. Сім’ї зможуть відвідати центру «Емаус» тільки по рекомендації психолога та авансовій оплаті 10% вартості табору.

Реалізація проєкту

Кожен заїзд табору відбувався за таким розкладом і діяльністю: 
1 день – тематичний день «Знайомство». Розпочали нашу роботу з дітьми по програмі «Емоційна аптечка». Кожна дитина зробила свою «Емоційну аптечку», яку наповнюватиме протягом всіх днів табору.

2 день – тематичний день «Оптимізм». Вчилися позитивно мислити і формували позитивне ставлення до різних життєвих ситуацій. Діти активно долучались в обговорення, адже з’ясовували як наше відношення до будь-якої події впливає на наші почуття та стосунки з іншими. Створювали свої «Чарівні окуляри» - оптимістичний погляд на життя. До нас завітали з МК «Світлиця Андрія Шептицького»

3 – день – тематичний день «Дружба». Вчилися працювати у групах і усвідомлювати важливість позитивного зв’язку з іншими. З’ясовували важливість прояву любові та дружби. Складали рецепт дружби та робили сердечка, якими обмінювались на знак прояву дружніх відносин з іншими. Ходили на екскурсію до церкви св. Євстахія, де о. Василь Дригинич розповів історію та цікаві факти. День закінчився виготовлення «Браслетів дружби».

4 – день – тематичний день «Креативність». Розвивали креативність. Отримали запрошення на «Бал на Венері»

5 день – тематичний день «Щирість». Формували відповідальність за сказане, розвивали щирість і чесність стосовно себе та інших. Вчились відрізняти правду від брехні. Створювали рекламу та після обговорювали, що в рекламі не є все правдою. Відвідали «Нанашкову хату». Про яку отримали цікаву інформацію. Послухали гру на сопілці. Діти мали змогу приготувати смаколики і їми поласувати. День завершився розфарбуванням шоперів.

6 день – тематичний день «Доброта». Розвивали почуття емпатії та вміння краще розуміти себе, інших. Формували життєву позицію доброзичливості і бажання робити добро. Розвивали вміння надавати допомогу іншим. Використовували вправу «Рятувальне коло» та малювали «Руку доброзичливості. Гра показала дітям, що є потреба в допомозі іншим. Було проведено майстер клас з глини.

7 день – тематичний день «Мрії». Розвивали , сміливість, стимулюючи уяву дітей. Створювали проект «Місто мрії» та МК «Голуб з фоамірана».